UAH
Енергозберігаюче накриття shield для внутрішніх басейнів, блакитного кольору. в Київ від інтернет-магазина Шилд Україна, ТОВ | Купити Енергозберігаюче накриття Shield для внутрішніх басейнів, блакитного кольору. Київ (Україна) | Шилд Україна, ТОВ : Allbiz
Premium Standard
Відгуків: 9
Шилд Україна, ТОВ

Енергозберігаюче накриття Shield для внутрішніх басейнів, блакитного кольору.

Енергозберігаюче накриття Shield для внутрішніх басейнів, блакитного кольору.
  • Енергозберігаюче накриття Shield для внутрішніх басейнів, блакитного кольору.
  • Енергозберігаюче накриття Shield для внутрішніх басейнів, блакитного кольору.
В наявності
Ціна:
127.89 UAH
Бренд:SHIELD
Країна виробник:Чехія
Оплата:
Доставка:
Опис

Енергозберігаюче накриття використовують не тільки для зовнішніх басейнів у літній період, але його застосування буде корисним для внутрішніх басейнів. У басейнах, які знаходяться в будівлі, вода теж остигає і випаровується.

Солярна плівка виконана з екструдованого полімерного матеріалу, блакитного кольору. Її використання для внутрішніх басейнів допоможе скоротити витрати на утримання басейну. Енергозберігаюче накриття виконує функцію бар'єру, який не дає випаровуватися воді. З цього при зменшенні випаровування знизяться витрати води і електроенергії для її обігріву, а також значно знизиться кількість використовуваних хімічних засобів. Таким чином, солярна плівка допомагає багатьом власникам басейнів.

Щоб спростити процес змотування і расстилание солярного накриття необхідно використовувати змотувати пристрій.

Більше інформації, фото і відео Ви можете побачити у нас на сайті: shieldcovers.com Також Ви можете зателефонувати нам для уточнення інформації за телефонами: (+380) 97-954-45-45.

 

Характеристики:
Бренд:SHIELD
Країна виробник:Чехія
Матеріал:Полімер
Колір:Блакитний
Інформація актуальна: 19.07.2019
Способи доставки
Способи оплати

Детальніше

Неймовірна ціна на Енергозберігаюче накриття Shield для внутрішніх басейнів, блакитного кольору. в Київ (Україна) від компанії Шилд Україна, ТОВ.
LiveInternet